Twój niezapomniany ślub
w Sali Bankietowej
"W ogrodach"

"Niezrównane doświadczenie, profesjonalizm
i atmosfera, które sprawią, że twoje przyjęcie weselne będzie niezapomniane.

Za sprawą naszego 20-letniego doświadczenia w organizacji wesel i imprez, gwarantujemy, że Twój ślub będzie wydarzeniem, o którym wszyscy będą mówić. Nasza sala bankietowa, położona w malowniczym ogrodzie, jest idealnym miejscem na wiosenne i letnie przyjęcia. Zrelaksuj się i zregeneruj siły w naszych altanach i pergolach, ciesz się smakowitym jedzeniem z grilla i baw się do białego rana przy muzyce naszych doświadczonych DJ-ów. Nasza sala jest w pełni klimatyzowana, więc nawet najbardziej upalny dzień nie będzie dla Ciebie męczący. Dla gości zmotoryzowanych mamy 40 bezpiecznych miejsc parkingowych. Zdecyduj się na nas i otrzymaj pełen pakiet usług, w tym 5 posiłków na gorąco, 8 przystawek, stół wiejski, ciasta, owoce i nieograniczoną ilość napojów. Twój ślub to nasza pasja.

Oferta
Weselna Sali Bankietowej "W ogrodach".

Przyjęcie weselne: Nasza przestronna sala bankietowa może pomieścić do 120 gości. Sala jest klimatyzowana i elegancko urządzona, tworząc idealne tło dla Twojego wyjątkowego dnia.

 

Catering: Nasza oferta obejmuje 5 posiłków na gorąco, w tym 2 zupy i 3 dania główne. Dodatkowo, oferujemy grill w ogrodzie bez dodatkowych opłat. W ofercie mamy również 8 przystawek, stół wiejski, ciasta i owoce.

Napoje: Oferujemy nieograniczoną ilość napojów zimnych (coca cola, sprite, fanta, soki, woda) oraz napojów gorących herbatę i kawę z ekspresu.

 

Muzyka: Współpracujemy z doświadczonymi DJ-ami, którzy zapewnią doskonałą oprawę muzyczną dla Twojego wesela. Repertuar jest dostosowywany do życzeń i gustów Młodej Pary, gwarantując niezapomnianą zabawę.
 

Dodatkowe atrakcje: Nasza sala bankietowa jest otoczona malowniczym ogrodem, który jest dostępny dla gości. Oferujemy również romantyczne altany i pergole, które są idealnym miejscem na chwilę relaksu.
 

Parking: Dla gości zmotoryzowanych mamy 40 bezpiecznych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie sali.

 

Wsparcie: Nasz doświadczony zespół pomoże Ci w organizacji i koordynacji Twojego dnia, aby wszystko przebiegło gładko i bez stresu.

Rodzaj Imprezy
Ilość Gości
0 (Maks. 3 Znaków)
Planowana Data
Osoba Kontaktowa
Kontakt - Telefon lub Email
Zgoda na przeslanie jednorazowej oferty *

Zapoznałem się i akceptuję warunki przetwarzania danych osobowych

*Klikając w przycisk "Proszę o kontakt" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny lub mailowy pod wskazany numer telefonu lub adres mailowy w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości rezerwacji sali bankietowej W Ogrodach.