Niezapomniane przyjęcia komunijne w Sali Bankietowej
"W ogrodach"

Tworzymy magiczne wspomnienia z pierwszej komunii Twojego dziecka.

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu Twojego dziecka. W Sali Bankietowej 'W ogrodach' zadbamy o to, aby ten dzień był niezapomniany. Nasza sala, otoczona wiosennym ogrodem, stworzy niepowtarzalny klimat dla tego wyjątkowego dnia. Oferujemy indywidualnie dopasowane menu, ustawienia stołu i elementy dekoracyjne, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Nasz doświadczony zespół zadba o każdy szczegół, aby ten wyjątkowy dzień pozostawił w pamięci najpiękniejsze wspomnienia. Czy jesteś ciekawy, co możemy przygotować na uroczystość Twojego dziecka?

Oferta na Przyjęcie Komunijne w Sali Bankietowej "W ogrodach"

Niezapomniane chwile: Nasza elegancka sala bankietowa, mogąca pomieścić do 120 gości, jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianego przyjęcia komunijnego. Klimatyzacja i wyrafinowane dekoracje gwarantują komfort i wyjątkową atmosferę.


Smakowite dania: Nasza oferta gastronomiczna obejmuje 3 dania na gorąco, w tym dwie zupy do wyboru. Dwa dania podawane są w odstępach czasowych. Dodatkowo, przygotowujemy bogaty bufet z przekąskami, w tym tradycyjne polskie potrawy, ciasta i owoce.


Bez ograniczeń: Oferujemy nieograniczoną ilość napojów zimnych (coca cola, sprite, fanta, soki, woda) oraz napojów gorących herbata i kawa z ekspresu .


Przestrzeń do relaksu: Nasz malowniczy ogród, otaczający salę bankietową, jest dostępny dla gości. Romantyczne altany i pergole to idealne miejsce na chwilę wytchnienia.


Bezpieczny parking: Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 40 bezpiecznych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie sali.


Profesjonalna obsługa: Nasz doświadczony zespół zapewni profesjonalną organizację i koordynację przyjęcia, aby ten wyjątkowy dzień przebiegł bez najmniejszych zakłóceń.

Rodzaj Imprezy
Ilość Gości
0 (Maks. 3 Znaków)
Planowana Data
Osoba Kontaktowa
Kontakt - Telefon lub Email
Zgoda na przeslanie jednorazowej oferty *

Zapoznałem się i akceptuję warunki przetwarzania danych osobowych

*Klikając w przycisk "Proszę o kontakt" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny lub mailowy pod wskazany numer telefonu lub adres mailowy w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości rezerwacji sali bankietowej W Ogrodach.