Spraw, by Chrzest Twojego Dziecka Był Wyjątkowy

Chrzest to jeden z najważniejszych dni w życiu Twojego dziecka. Dlaczego nie uczynić go jeszcze bardziej niezapomnianym?

Dzięki nam, ten dzień stanie się odświętny i jedyny w swoim rodzaju. Nasze zielone ogrody to idealne miejsce dla dzieci do zabawy, a dla rodziców do relaksu i cieszenia się tym wyjątkowym dniem. W chłodniejsze dni, niepowtarzalny klimat naszej sali bankietowej dodaje uroku uroczystości. Chcesz, by ten dzień był wyjątkowy?

Oferta organizacji uroczystości z okazji  Chrzcin w Sali Bankietowej "W ogrodach"

Niezapomniane chwile: Nasza elegancka sala bankietowa, mogąca pomieścić do 120 gości, jest idealnym miejscem na organizację niezapomnianego przyjęcia komunijnego. Klimatyzacja i wyrafinowane dekoracje gwarantują komfort i wyjątkową atmosferę.


Smakowite dania: Nasza oferta gastronomiczna obejmuje 3 dania na gorąco, w tym dwie zupy do wyboru i dwa dania główne podawane w odstępach czasowych . Dodatkowo, przygotowujemy bogaty bufet z przekąskami, w tym tradycyjne polskie potrawy, ciasta i owoce.


Bez ograniczeń: Oferujemy nieograniczoną ilość napojów zimnych (coca cola, sprite, fanta, soki, woda) oraz napojów gorących, herbata i kawa z ekspresu .


Przestrzeń do relaksu: Nasz malowniczy ogród, otaczający salę bankietową, jest dostępny dla gości. Romantyczne altany i pergole to idealne miejsce na chwilę wytchnienia.


Bezpieczny parking: Dla gości zmotoryzowanych przygotowaliśmy 40 bezpiecznych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie sali.


Profesjonalna obsługa: Nasz doświadczony zespół zapewni profesjonalną organizację i koordynację przyjęcia, aby ten wyjątkowy dzień przebiegł bez najmniejszych zakłóceń.

Rodzaj Imprezy
Ilość Gości
0 (Maks. 3 Znaków)
Planowana Data
Osoba Kontaktowa
Kontakt - Telefon lub Email
Zgoda na przeslanie jednorazowej oferty *

Zapoznałem się i akceptuję warunki przetwarzania danych osobowych

*Klikając w przycisk "Proszę o kontakt" wyrażasz jednocześnie zgodę na jednorazowy kontakt telefoniczny lub mailowy pod wskazany numer telefonu lub adres mailowy w celu uzyskania informacji dotyczącej możliwości rezerwacji sali bankietowej W Ogrodach.